Skalka Benecko
banner
Rezervace

 

Hotel Skalka - ubytování, sport,  relax a restaurace Benecko Krkonoše

Hotel Skalka Benecko

wellness Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

 
Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše  

Hotel Skalka - sportovně relaxační areál byl vystavěn v roce 2005 má kapacitu 40 lůžek             1-4 lůžkové pokoje. Nachází se na Benecku v Krkonoších ve výšce 800 m.n.m. při jižním úbočí Žalého (1119 m.n.m.), na hranici krkonošského národního parku. Z hotelu a okolí je výhled jak      na oblé vrchy nejvyšších partií hor ale i do podkrkonošských oblastí včetně Českého ráje.             Hotel Skalka leží v bezprostřední blízkosti letních a zimních sportovních a společenských aktivit, okolí je vhodné jak pro rodiny s dětmi, turisty, tak i pro sportovce se vyššími nároky.

V hotelu najdete kromě restaurace se salonkem a letní terasou též sklípek pro skupinové oslavy, dále sportoviště (aerobic, stolní tenis, ErgoCycling, badbinton, box,)

V hotelu se též nachází rodinný bazén s možností koupání pro členy širšího rodinného okruhu,

a též žhavá novinka - nově vybudované wellness.

 

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Sport-relax Benecko

Sportovně relaxační pobyt v hotelu Skalka  je vhodný nejen pro jednotlivce, ale i pro skupiny a různá soustředění. Nabízí ozvučenou tělocvičnu se zrcadlovou stěnou na aerobic, stolní tenis, badbinton, boxovací pytel a venkovní volejbalové a fotbalové hřiště. Vnitřní sportcentrum mohou využívat jak ubytovaní hosté, tak ostatní návštěvníci obce Benecka. V letních měsících pořádáme u hotelu Skalka amatérský volejbalový, nohejbalový a fotbalový turnaj neregistrovaných.

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Restaurace Benecko

Restaurace hotelu Skalka, jejíž kapacita je 50 osob jako jedna z mála nabízí krásný výhled jak na nejvyšší horské partie Krkonoš, tak i do kraje na podkrkonoší a Český ráj.Výborná česká i evropská kuchyně umocní Váš zážitek. Velice rádi obsloužíme nejen hotelové hosty, ale i příchozí turisty a stálé návštěvníky Benecka.  K dispozici máme připravenu nejen restauraci, ale i přilehlý salónek s dětským koutkem, a zastřešené venkovní letní terasy. V restauraci připravujeme též snídaňové bufetové stoly pro ubytované.

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Ubytování v centru Benecka

Hotel Skalka s panoramatickým výhledem na západní část Krkonoš, se nachází v centru Benecka na turistické vyznačené trase a  cyklostezce v bezprostřední blízkosti lyžařských vleků, snowtubingu, běžeckých tras. V místě najdete lyžařské školy a školičky, potravinový obchod, infocentrum i prodejnu sportovních oděvů. Ubytování v hotelu Skalka je vhodné nejen pro rodiny s dětmi a turisty, ale i pro sportovní oddíly, nebo skupiny s různorodým zaměřením. Pro ubytované máme připraveny 1-4lůžkové pokoje s předsíňkou, se standartním vybavením(TV, WC, sprcha  WiFi )

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Aktivní dovolená i ubytování nejen pro rodiny s dětmi

Hotel Skalka má výbornou výchozí pozici v létě pro cyklo a pěší turistiku, leží přímo na trase, která je napojena na horské cesty v nejvyšších partiích Krkonoš.V zimě jsou veškeré lyžařské aktivity i zázemí v bezprostřední blízkosti- do 100 m Hotelu Skalka.  Poloha hotelu je vhodná pro sportovní  a relaxační aktivity jak pro rodiny s dětmi, tak i pro turisty s vyššími nároky na zázemí i ostatní, nejen sportovní nabídku.

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Zimní dovolená - ubytování na Benecku

Hotel Skalka je v centru lyžařského dění. Lyžařský areál Benecko nabízí denně upravované sjezdové tratě i běžecké stopy.  Dětské snowparky se snowtubingem a kotvičkovými vleky, stejně jako půjčovny lyží a lyžařské školičky jsou v úplné blízkosti hotelu. Zdatnější lyžaři využívají sedačkovou lanovku, ke které od hotelu dojedou na lyžích, stejně tak i nazpět. Před hotelem Skalka je běžecké lyžařské kolečko, které využívají skupinky pro nenáročnou běžeckou výuku, nebo pro ranní probuzení. Hlavní běžecké tratě s napojením na krkonošskou magistrálu jsou ve vzdálenosti 700 m.

Po náročném dni nebo při špatném počasí je možné pro regeneraci sil využít spřátelené wellness .

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Letní dovolená - ubytování na Benecku

Letní dovolená na hotelu Skalka je vhodná pro návštěvníky, kteří mají rádi klidné prostředí. Pro rodiny s dětmi je k dispozici „zelené prostranství před hotelem a volejbalové hřiště. Toulky lesními stezkami jsou balzám na duši. Do tří kilometrů od hotelu je možné navštívit rozhlednu Žalý 1119 m.n.m., hornoštěpanický kostelík, farmu huculských koní, kde pořádají vyjížďky na koních, nebo bufet Na rovinkách a mnohé další.  Z Benecka je možno pomocí cyklobusů, navštívit i ostatní turistická střediska a jejich zajímavosti. Večerní posezení u vínka na terase, nebo u grilu umocní vaše denní prožitky.

Hotel Skalka - ubytování na Benecku splňuje tyto vlastnosti:

 • Možnost ubytování na jednu noc
 • Nabídka energeticky vydatných snídaní s minimem tuků
 • Uzamykatelná místnost/boxy pro bezplatné uschování jízdních kol
 • Poskytnutí základního nářadí pro jednoduché opravy kol
 • Možnost umytí kola
 • Lékárnička
 • Informační tabule Cyklisté vítáni
 • Smlouva o certifikaci

Navíc zde najdete:

 • Zajištění odvozu či přepravy zavazadel pro cyklisty
 • Zprostředkování výpůjčky kvalitních kol
 • Možnost zakoupení obědových balíčků
 • Poskytnutí základních náhradních dílů pro kola
 • Prodej cyklistických a turistických map okolí
 • Nabídka doporučených jednodenních výletů na kole v okolí
 • Seznam ubytovacích možností vregionu, které jsou vhodné pro cyklisty
 • Přístup na internet
 • Cizojazyčné informační materiály