Skalka Benecko
banner
Rezervace

Ubytování - Hotel  Skalka Benecko Krkonoše

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Celoroční ubytování Benecko

Hotel Skalka Benecko nabízí ubytování v 1-4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 40-ti lůžek. Hotel Skalka je pro svou polohu, vnitřní a venkovní sportovní a relaxační vybavení vhodný pro široké spektrum zákazníků. Jak pro rodiny s dětmi, jednotlivce či družstva sportovců, tak pro firemní klienty, nebo skupiny přátel, kteří touží strávit společně příjemný týden, nebo pouze ubytování na  víkend.

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Vybavení hotelových pokojů

Každý pokoj disponuje předsíňkou, sociálním zázemím a televizí. Samozřejmostí je bezdrátové připojení na internet a také satelitní příjem zahraničních programů. Na pokoje dodáváme dle dnešního standartu ručník, osušku a mýdlo podle počtu hostů.

 

Ubytování v pokojích s balkonem - výhled na Krkonoše a Benecko

Většina pokojů má vlastní balkón s výhledem na krkonošské hory a úbočí, nebo na okolí Benecka. V případě pěkného počasí je posezení na balkónu s lahvinkou vína romantickou záležitostí.

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Soukromí pro hotelové hosty

 Hotel Skalka leží v centru Benecka, jeho členitost, zákoutí a rozlehlý pozemek, skýtají dostatečné soukromí pro ubytované hosty. K bazénovým vnitřním a venkovním prostorám, k venkovnímu grilu a terase na jižní části, mají přístup pouze ubytovaní klienti.

 

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Služby Hotelu Skalka - ubytování Benecko

Hotel Skalka nabízí vyžití jak v zimním, tak i v letním období. Stolní tenis, badbinton, boxovací pytel, ErgoCycling, aerobic v tělocvičně se zrcadlovou stěnou, krytý bazén s celoročním provozem. V létě je k dispozici velká travnatá plocha s udržovaným trávníkem s gymnastickými balóny, kde se vydovádí hlavně děti, venkovní krytý gril a 3 terasy k posezení.

 

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Parkování u hotelu

Vedle hotelu je centrální parkoviště kde parkují i ubytovaní hotelu Skalka.Před hotelem je parkování ubytovaných nemožné, z důvodu ranního  uklízení sněhové nadílky a je využíváno pouze pro krátkodobé parkování zákazníků potravin a restaurace hotelu.

V letním období je zdarma, v zimním období placené.