Skalka Benecko
banner
Rezervace

Vinný a pivní sklípek - Hotel  Skalka ubytování na Benecku v Krkonoších

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Sklípek Hotelu Skalka Benecko

Pivní, nebo vinný sklípek (dle přání osazenstva) - otevřen v roce 2010. Je vybudován ve sklepních prostorách. Kombinace pálených cihel, borového masívního stolu a doplňků na Vás dýchne nostalgií. Je připraven pro oslavy a přátelská posezení menšího počtu lidí (do 16-ti osob). Hosté si užijí naprostého soukromí. Atmosféru ve sklípku podbarvuje tichá reprodukovaná hudba. Stylové osvětlení a žhnoucí krb Vám navodí příjemnou náladu a domácké prostředí.    

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Vinný a pivní sklípek

Sklípek je koncipován, jako samoobslužný co se týká nápojového servisu.

Výčepní zařízení (pípa) je napevno usazeno uprostřed stolu. Na „čepu" je chlazený polotmavý pěnivý mok  Master 13% z plzeňského pivovaru (soudek 15 litrů). Po dohodě je možné stáčet jakýkoliv produkt od téhož výrobce.
Výběr vín je z široké nabídky moravského vinařství Petr Skoupil.

Sortiment nealkoholických nápojů je připraven v lednici pod barem.
 Jídlo, speciálně připravované pro sklípek, kávu a dezerty Vám přinese obsluha, stejně tak se postará i o použité nádobí. Veškeré ceny jsou stejné jako v restauraci.

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Pronájem sklípku

Pronájem pobytu ve sklípku je 500,- Kč za večer. V pronájmu je započítáno slavnostní prostírání, dekorace a  krbové topení. Naším přáním je, aby návštěva ve sklípku, (a nejen tam) zanechala v hostech příjemné zážitky a vzpomínky.