Skalka Benecko
banner
Rezervace

 

Firemní akce - Hotel  Skalka ubytování na Benecku v Krkonoších

 

 

Firemní akce Hotel  Skalka Benecko

Nabízíme dostatečné kapacity a vybavení pro zajištění firemních akcí, večírků, společenských setkání, rautů, svateb, sportovních soustředění. K dispozici Vám jsou

restaurace, salónek, vinárna, pro sportovní „odpočinek"máme pro Vás připraveny dvě tělocvičny na aerobic, ErgoCycling, stolní tenis, box, badbinton, dále tři venkovní terasy,hřiště na malou kopanou a volejbal, krytý gril a ubytovací prostory.

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Zajištění programu

Na přání zajistíme doprovodný program jak sportovní, tak společenský.
Domluvíme možného soupeře ve Vašem sportu, instruktory, průvodce, výlet na koních, besedu s Horskou službou, dopravu za vzdálenějšími zajímavostmi, a památkami, poradíme možné výlety, vyhlídkové lety, nic není nemožné.

 

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Svatby na Benecku

Využijte ideální polohy a krásného prostředí Krkonoš pro Váš šťastný den.

Na přání zajistíme vše od natáček pro panímámu, po dvanáctiletou Whiskey pro strýčka z Ameriky.

Taneční parket s hudbou jen pro Vás.
Oddavky před horskou scenérií, nebo u blízké kapličky. Domácí kuchyně dle přání, nazdobená slavnostní tabule, příjemné a čisté prostředí. Bezbariérová toaleta. Nezapomenutelná foto s horami jako kulisou. Pro unavené máme připravené pokoje k odpočinku.

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Sportovní soustředění Benecko Krkonoše

Využijte ideální polohy a prostřední Krkonoš pro Vaše sportovní aktivity. Sjezdové a běžecké lyžování v místě, cyklotrasy protínají hotel, možnost uschování kol, 2x tělocvična 1x se zrcadlovou stěnou. Aerobic a zumba, pilates, instruktory zajistíme. Bojové sporty pod střechou. Stolní tenis, badbinton, box. Personál je sportovně naladěný, můžeme být i Vašimi soupeři při utkáních.
Technické zázemí zajištěno.

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Společenské akce v Krkonoších

Chystáte malou či velkou oslavu? Chcete mít soukromí ve stylovém sklípku nebo na terase s výhledem na Krkonoše? Jsme schopni zajistit vše k Vaší plné spokojenosti. Připravíme dekoraci a prostřeme tabuli dle Vašeho přání. Zajistíme hudbu, případně i doprovodný program.