Skalka Benecko
banner
Rezervace

Restaurace - Hotel  Skalka Benecko Krkonoše

 

Nabídka jídel restaurace hotelu Skalka Benecko

V letních a zimních  měsících nabízíme od 11 00 do 17 00 výběr z několika druhů menu (od 79 Kč).  Denní jídelní lístek jistě uspokojí vaše chuťové buňky.

 

Hotel Skalka Restaurace Benecko - Krkonoše

Restaurace Hotelu  Skalka Benecko

Stylově zařízená restaurace pro cca 50 osob. Pro malé děti máme k dispozici dětské sedačky a podložky. Stoly lze sestavit a upravit podle potřeby hostů. Prosklené stěny po obvodu restaurace prosvětlují celý prostor a umožňují krásný výhled jak na panorama Krkonoš, tak do Českého ráje. Restaurace je propojena se severní a jižní terasou kde vás personál také rád obslouží.

 

Hotel Skalka Restaurace Benecko - Krkonoše

Otevírací doba restaurace Benecko

 Pro hotelové hosty je v restauraci připravena od 8 00 do 9,30 snídaně formou bufetových stolů. Otevírací doba pro ostatní návštěvníky je od 10 00 do 22 00 a  poslední objednávka jídel je v  21 00. V případě skupinových návštěv nebo oslav se zavírací doba upraví dle domluvy.

 

 

Hotel Skalka Restaurace Benecko - Krkonoše

Letní terasy restaurace s výhledem na Krkonoše a Benecko

Letní terasy jsou ozdobou hotelu Skalka. Polstrovaná křesílka lákají k odpočinku, večeře při osvětlení v pozdních hodinách dodává nádech romantiky. Část severní terasy je přikryta pergolou, která chrání hosty před nečasem ( nejedná se o premiéra, ale o špatné počasí). Pod terasami na zeleném pažitu si pod dozorem rodičů mohou dětičky zaskotačit s gymnastickými balóny.

 

Hotel Skalka Restaurace Benecko - Krkonoše

Využití restaurace pro oslavy a svatby

Pro oslavy, svatby, nebo firemní akce je naše restaurace s kapacitou cca 50 osob schopna splnit jakékoliv požadavky. V případě většího počtu návštěvníků propojíme restauraci se salónkem. V letním období lze využít pro svatební tabuli i venkovní prostranství, v návaznosti na krytý gril. Naši kuchaři Vám připraví slavnostní menu dle Vašeho přání a rádi pomohu i s jeho návrhem.

 

Hotel Skalka Restaurace Benecko - Krkonoše

Dětský koutek v restauraci

Pro Vaše dětičky máme v restauraci (salónku) připravený koutek s kobercem plným plyšových hraček aby si rodiče mohli v klidu vypít kávičku a pochutnat na našem dortíku. Na baru je pro mlsné jazýčky připraven za odměnu košík s bonbóny.