Skalka Benecko
banner
Rezervace

ErgoCycling - Hotel  Skalka ubytování, sportcentrum Benecko Krkonoše

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

ErgoCycling - UniVET System

Jedná se o trenažerové kolo podobné spiningovému, které je synchronizované s reálnou tratí předtočenou videokamerou a přes projekci promítáno na plátno před jezdcem.
Jezdec volí rychlost jízdy a odpor pedálů řazeným pomocí tlačítek dle náročnosti tratě. Vše je ovládáno počítačem. Při jízdě je možno vyhodnotit  tep, tlak, rychlost, a další ukazatele. Toto zařízení používají jak vrcholoví sportovci k měření trénovanosti, tak i amatérští zájemci pro radost z pohybu.

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Podmínky využití sportcentra

Prostory sportcentra jsou k dispozici všem věkovým kategoriím. Děti do 15-ti let mají přístup pouze s doprovodem osoby starší 18-ti let. Pro bezproblémový provoz je pro návštěvníky připraven provozní řád.
Veškeré vybavení a sportovní náčiní je k dispozici na místě. Sebou si vezměte sportovní oblečení, indoor obuv a ručník. Obsluha (majitel sportcentra) Vám nastaví obě kola dle přání. Po dokončení závodu, nebo projížďky je třeba očistit kola od potu a jiných nečistot.

 

Hotel Skalka ubytování Benecko - Krkonoše

Občerstvení

Občerstvení v podobě iontových nápojů a tyčinek a jiného občerstvení je možno zakoupit v potravinách sídlících v přilehlém objektu, popřípadě lze využít služby restaurace Skalka.

 

 

Otevírací doba a rezervace ErgoCycling

Pro sportovní vyžití jsme Vám k dispozici od 10 00 do 21 00
Rezervace je možná e-mailem-infovskalkabenecko.cz, tel: 602293398, nebo přímo v restauraci Skalka u obsluhy.